Yaşamskor

Yaşamskor

Yaşamskor
Yaşamskor
Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi

Yaşamskor

Bir Zingat Projesi olan YaşamSkor, en fazla zaman geçirdiğiniz mekanları belirli kriterlere göre analiz edip yaşam kalitenizi hesaplar ve size bu değeri artıracak yeni proje önerilerinde bulunur.

Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi

Hesaplamayı yaparken yaşadığınız ev, çalıştığınız işyeri ve en sık gittiğiniz sosyal mekanları temel alır.

Yaşadığınız şehir haritası üzerinde evinizin, işinizin ve sosyal yaşamınızın geçtiği yerlerin seçimi yapılarak hesaplanır.

Hesaplama yapabilmek için Zingat.com üyeliğinizin olması gerekir. Dilerseniz ev, iş ve sosyal mekanda herhangi birini veya daha fazlasını harita üzerinde sürükleyerek seçimlerinizi değiştirebilir, güncel yaşamSkor’unuza uygun yeni proje önerilerine ulaşabilirsiniz.

Seçilen noktaların merkeze yakınlığı, etrafındaki bina ve trafik yoğunluğu başta olmak üzere birçok faktör yaşamSkor'a etki eder.

Günlük yaşam döngünüzdeki noktaları kullanarak hesaplama yapabilir, ev veya iş değişikliği durumlarında yaşamSkor'unuzun nasıl etkileneceğini görebilirsiniz.

Türkiye'nin akıllı emlak sitesi Zingat.com, yaşamSkor'unuzu artırmak için mevcut konumunuza en yakın yeni konut projelerini sunarak yaşam kalitenizi yükseltmenize yardımcı olur.

"Paylaş"" butonunu kullanarak Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Pinterest gibi sosyal medya mecralarında yaşamSkor'unuzu paylaşabilirsiniz.